Prišiel Mikuláš, deti dostali balíčky

V utorok piateho decembra zavítal do Mestskej kultúrnej sály v Strážskom Mikuláš. Bohatý program bol zorganizovaný hlavne pre tých najmenších. Aj tento rok boli pre deti pripravené sladké mikulášske balíčky. Na pódiu sa v úvodnom tematickom tanci predstavila základná škola, mikulášsky tanec zatancovali šikovné deti z Centra voľného času v Strážskom.
Anjel s čertom a Mikulášom si pre deti pripravili interaktívny program v rámci ktorého rozospievali všetky deti v sále a vytvorili tak čarovnú atmosféru. Sálou sa niesol smiech, radosť, miestami až absolútne ticho...
Nesmelé „Ďakujem!“ za balíček od Mikuláša deti vyslovovali s úprimnou radosťou. Osobné stretnutie detí s Mikulášom bolo prioritou tohtoročného mikulášskeho podujatia.
Mikuláš navštívil a balíčkami potešil aj obyvateľov Domova sociálnych služieb Lidwina a Domova sociálnych služieb Harmónia, ktorí si pre vzácnu návštevu pripravili pútavý kultúrny program.
Nechýbalo ani tradičné rozsvietenie vianočného stromčeka. Mikuláš spolu s deťmi rozsvietili stromček nielen v sále ale aj na námestí mesta.

 
 
Strazske.sk | Created by PROGRESS-SYSTEMS, s.r.o.
Obsah generovaný publikačným systémom od spoločnosti PROGRESS-SYSTEMS s.r.o. Za obsah zodpovedá mesto Strázske
TOPlist