Historicky prvé oceňovanie riaditeľov

Na Mestskom úrade v Strážskom sa aj v tomto roku dňa 26.3.2018 pri príležitosti Dňa učiteľov konala malá slávnosť, na ktorej primátor mesta odovzdal ďakovné listy vybraným pedagógom za ich dlhoročnú prácu. Ocenenie od primátora mesta Ing. Vladimíra Dunajčáka si prevzalo 9 pedagógov z materskej, základnej, strednej a základnej umeleckej školy: Nataša Pavúková, Mgr. Marianna Chorcholičová, Mária Balogová, Mgr. Marta Čajková, Mgr. Nataša Dankaninová, Ing. Jarmila Marcinová, Ing. Danka Citrjaková, Ing. Mária Onuferová a Katarína Čakurdová. Ocenení učitelia to vnímajú ako morálnu podporu, pretože táto práca nie je vždy jednoduchá.
„Učitelia si za prácu, ktorú odvádzajú zaslúžia poďakovanie. Samozrejme sme ich nevyberali náhodne, pomáhali nám s tým riaditelia jednotlivých školských zariadení, ktorí najlepšie poznajú tú mravčiu každodennú prácu svojich pedagógov. „ vyjadril sa primátor vo svojom príhovore.
Primátor mesta pri príležitosti 50. výročia udelenia štatútu, ktoré si tento rok pripomíname,  ocenil aj súčasných dlhoročných riaditeľov škôl a školských zariadení a bývalých riaditeľov, ktorí si v súčasnosti užívajú dôchodok.  Poďakovanie vo forme sklenenej plakety za aktívnu dlhoročnú prácu a osobný prínos pre rozvoj školstva v meste Strážske si prevzal riaditeľ základnej školy Mgr. Michal Polák, riaditeľka materskej školy PaedDr. Iveta Grigeľová a riaditeľka centra voľného času Mgr. Marta Kordeľová. Z bývalých riaditeľov primátor ocenil Mgr. Františka Mullera, PaedDr. Michala Parasku a Máriu Bašistovú.
Celá slávnosť sa niesla v príjemnej atmosfére, ktorú vystúpeniami vypĺňali žiaci a učitelia základnej umeleckej školy a žiačky základnej školy.

Strazske.sk | Created by PROGRESS-SYSTEMS, s.r.o.
Obsah generovaný publikačným systémom od spoločnosti PROGRESS-SYSTEMS s.r.o. Za obsah zodpovedá mesto Strázske
TOPlist