Hlasujte za projekt CVČ Strážske

Vážení rodičia, priatelia a priaznivci nášho CVČ.
s radosťou Vám oznamujeme, že náš  projekt Vo voľnom čase s folklórom v srdci - nácvik a prezentácia vianočných zvykov na dedine bol v programe “Vy rozhodujete, my pomáhame“ Nadácie Tesco, zaradený hodnotiacou komisiou medzi tri najlepšie v regióne! Postupuje do druhého kola, v ktorom budú o jeho podpore rozhodovať zákazníci.

Z VAŠEJ PODPORY zabezpečíme  tanečníkom DFS Stražčanik časť krojov k novému repertoáru.

Zámerom projektu je vytvoriť príležitosť pre deti v oblasti voľnočasových aktivít zameraných na uchovávanie, prezentáciu a šírenie ľudového folklóru. Naďalej podporovať rozvoj DFS Stražčanik a zvyšovať jeho umeleckú úroveň. Prostredníctvom projektu chceme zabezpečiť časť krojov k novému repertoáru. Projekt budeme realizovať formou pravidelných nácvikov v CVČ Strážske. Výstupom bude prezentácia choreografie VIANOČNÉ ZVYKY NA DEDINE, ktorú predstavíme širokej verejnosti v predvianočnom období.

Ako? Je to celkom jednoduché.
Každý zákazník, ktorý od 07.05.2018 do 04.06.2018, nakúpi v ktoromkoľvek obchode spoločnosti Tesco, dostane po zaplatení jeden hlasovací žetón. Ak chcete podporiť náš projekt vhoďte prosím žetón do hlasovacieho boxu s označením projektu CVČ Strážske.

Ďakujeme!

Mgr. M. Kordeľová    

Strazske.sk | Created by PROGRESS-SYSTEMS, s.r.o.
Obsah generovaný publikačným systémom od spoločnosti PROGRESS-SYSTEMS s.r.o. Za obsah zodpovedá mesto Strázske
TOPlist